Віртуальне МО

Віртуальне МО вчителів основ здоров'я Олександрівського району м. Запоріжжя

Корисне

Немає коментарів
Для всіх, хто викладає предмет "Основи здоров'я", тут можна знайти багато-багато цікавого: конспекти уроків, презентації, відеоматеріали, тести для оцінювання, онлайн-ігри, матеріали проекту "Вчимося жити разом", календарне планування, нормативні документи і т.і.


 Перейти на курс ПМД

Високоефективний, економічний, безкоштовний, покроковий, інтерактивний «Курс ПМД он-лайн» доступний відтепер не тільки кожному українському пластуну,  але і кожному громадянину України.

Вміння терміново надати першу медичну допомогу (ПМД) високо цінується у сучасному світі, але пройти якісний курс  навчання цим важливим навичкам в Україні все ще не завжди можливо. На цьому сайті ви знайдете кваліфіковані поради викладені настільки доступно, що можуть бути засвоєні не тільки дорослими але і підлітками. Пройшовши «Курс ПМД он-лайн»  ви завжди будете себе почувати впевнено перед будь-якими випробуваннями. Маючи сертифікат про набуття теоретичних знань  ви зможете оволодіти практичними  навичками в наших спеціальних центрах підготовки.

Отже, «Курс ПМД он-лайн» надає вам унікальну можливість безкоштовно здобути теоретичні знання з Першої медичної допомоги, отримати сертифікат рятівника, зробити добру справу, запросивши до проходження курсу своїх друзів та знайомих, тим самим сприяючи тому, що зростатиме частина населення, здатна в екстремальній ситуації прийти на допомогу постраждалій людині. Отримані знання та навички колись допоможуть вам врятувати життя чи здоров’я людини! 

Будемо вдячні, якщо поділитеся

Немає коментарів :

Опублікувати коментар

Форма для связи

Ім’я

Електронна пошта *

Повідомлення *

Є проблеми? Зателефонуй!

Є проблеми? Зателефонуй!

Архів блогу

Статистика