Віртуальне МО

Віртуальне МО вчителів основ здоров'я Олександрівського району м. Запоріжжя

28 липня 2020 р.

Посібник для проведення інтерактивних занять “Здоров’я молоді та його складові”

Немає коментарів
Для вчителів, що викладають "Основи здоров’я"

Видання здійснено Благодійним фондом «Здоров’я жінки і планування сім’ї» в рамках проекту «Формування базису для розширення усесторонньої статевої освіти в Україні» за підтримки Данської Асоціації Планування Сім’ї (DFPA).

Посібник для проведення інтерактивних занять є складовою тренерського методичного комплекту «Здоров’я молоді та його складові». Публікація містить методичні рекомендації щодо організації та проведення інтерактивних занять в рамках тем, що відповідають інтегрованим змістовним лініям, зазначеним у оновленій у 2017 році програмі предмету «Основи здоров’я» для учнів 8-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів. 
Посібник стане у нагоді освітянам в інтеграції інтерактивного, особистісно-орієнтованого навчання у їхні навчальні програми задля сприяння у емоційному, фізичному та духовному розвитку підлітків та молоді, їх позитивного самосприйняття та розвитку навичок ефективної комунікації, відповідального ставлення до здоров’я, в тому числі репродуктивного здоров’я, безпечної статевої поведінки, попередження насильства тощо. Дана публікація доповнюється наочними матеріалами – плакатами, презентацією у форматі PowerPoint, для їх використання під час проведення окремих інтерактивних вправ, що увійшли до цього Посібника.
Інформація з сайту http://knowledge.org.ua/uk/posibnik-dlja-provedennja-interaktivnih-zanjat-zdorov-ja-molodi-ta-jogo-skladovi/

Будемо вдячні, якщо поділитеся

Немає коментарів :

Опублікувати коментар

Форма для связи

Ім’я

Електронна пошта *

Повідомлення *

Є проблеми? Зателефонуй!

Є проблеми? Зателефонуй!

Архів блогу

Статистика