Віртуальне МО

Віртуальне МО вчителів основ здоров'я Олександрівського району м. Запоріжжя

26 жовтня 2017 р.

Онлайн-курс для вчителів "Вчимося жити разом"

Немає коментарівШановні колеги! У вас є унікальна можливість пройти навчання за онлайн-курсом з методики розвитку соціальних навичок у дітей і підлітків «Вчимося жити разом».

Онлайн курс з методики розвитку соціальних навичок у дітей і підлітків «Вчимося жити разом» призначено насамперед для вчителів загальноосвітніх навчальних закладів, які викладають предмет «Основи здоров’я» у 1-9 класах та/або проводять виховні години у 10-11 класах в рамках чинних стандартів для початкової, основної та старшої школи.

Проект "Вчимося жити разом" впроваджується в навчальних закладах відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 11.01.2015 № 5 «Про затвердження плану заходів з реалізації спільного проекту «Вчимося жити разом», що реалізується з Громадською організацією «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту» та у партнерстві з Європейським Союзом і Представництвом дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в рамках ініціативи Європейського Союзу «Діти миру».
Обсяг онлайн курсу - 30 академічних годин.
У разі успішного проходження онлайн курсу ви можете отримати сертифікат.

Формати навчання за курсом

Ви маєте можливість обрати будь який зручний для вас формат навчання за матеріалами дистанційного курсу:
  • онлайн формат – за наявності підключення до мережі Internet
  • автономний формат ‑ можливість завантаження курсу на ваш комп’ютер і навчання без підключення до мережі Інтернет. Функція підсумкового тестування недоступна.
  • друкований формат ‑ можливість роздрукувати будь-яку тему, модуль чи весь курс у книжковому форматі.


P.S: Проект "Вчимося жити разом" має всі матеріали для проведення тренінгів - розробки самих тренінгів, відеоматеріали, презентації, методичні розробки для вчителя, робочий зошит для учня, програму курсу.

З власного досвіду: тренінги чудові, дуже подобаються учням, відповідають чинній програмі, проводяться під час уроків з основ здоров'я (є відповідний наказ МОН).Будемо вдячні, якщо поділитеся

Немає коментарів :

Опублікувати коментар

Форма для связи

Ім’я

Електронна пошта *

Повідомлення *

Є проблеми? Зателефонуй!

Є проблеми? Зателефонуй!

Архів блогу

Статистика